Energomontaż Laureat konkursu Złota Strona Emitenta - V EdycjaNagroda Ministra Skarbu Państwa dla Energomontaż-Południe SA  Wyniki I etapu Konkursu ZŁOTA STRONA EMITENTA VI
HomeKontaktMapa serwisuPomoc English version
Jesteś tutaj: Strona główna » Relacje Inwestorskie » Komunikaty Prasowe
Komunikaty Prasowe

23.12.2011

Energomontaż Południe w Grupie Kapitałowej RAFAKO

W dniu 20 grudnia 2011 roku RAFAKO S.A., z siedzibą w Raciborzu stało się właścicielem 46.021.520 akcji Energomontażu Południe, stanowiących 64,84% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy. Tym samym Energomontaż-Południe S.A. stał się podmiotem zależnym RAFAKO S.A. i bez

więcej

28.12.2010

Oświadczenie Zarządu Spółki

Zarząd Spółki pragnie zapewnić wszystkich partnerów biznesowych, akcjonariuszy i obserwatorów rynku, że zmiany w Zarządzie Spółki, nie odbiją się negatywnie na bieżącym funkcjonowaniu firmy, zaś przekazanie kierownictwa w Spółce następuje w normalny i profesjonalny sposób.

więcej

21.12.2010

Energomontaż Południe skupi własne akcje

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Energomontaż-Południe zdecydowało o rozpoczęciu skupu akcji własnych. Podjęto również decyzję o połączeniu ze spółką córką - Centrum Kapitałowym-Modus sp. z o.o.

więcej

02.12.2010

Energomontaż-Południe SA ma zlecenie na 142,5mln zł.

Energomontaż-Południe S.A. został wybrany przez Alstom Power Systems GmbH do wykonania prac za 142,5 mln zł w elektrowni GKM Mannheim 9 w Niemczech oraz w elektrowni Eemshaven w Holandii.

więcej

Drukuj
Poleć znajomemu
Powrót do poprzedniej strony
Powrót do początku strony